KSIĄŻKA

„Świat Kobiecej Mocy…”

22 października 2022 roku miała premierę wyjątkowa książka. „Świat Kobiecej Mocy. Niezwykłe historie 11 kobiet, które odważyły się zmienić swoje życie” to książka, której współautorkami są kobiety właśnie z Klubu Kobieta&Biznes. Gościem specjalnym książki została Beata Borucka – Mądra Babcia.

KSIĄŻKA

„Świat Kobiecej Mocy…”

22 października 2022 roku miała premierę wyjątkowa książka. „Świat Kobiecej Mocy. Niezwykłe historie 11 kobiet, które odważyły się zmienić swoje życie” to książka, której współautorkami są kobiety właśnie z Klubu Kobieta&Biznes. Gościem specjalnym książki została Beata Borucka – Mądra Babcia.

Skąd pomysł na książkę?

Podczas naszych cotygodniowych zoomów padł pomysł, by stworzyć wspólnie coś, co da siłę, nadzieję i motywację do zmiany innym kobietom. Ostatecznie zdecydowałyśmy, że to będzie książka – dostępna dla każdej kobiety (i nie tylko), niezależnie od miejsca zamieszkania, stanu cywilnego, wieku.

Postanowiłyśmy, że w książce pojawią się nasze autobiografie. Rozpoczęłyśmy więc prace nad ich spisaniem. Powrót do przeszłości w przypadku większości z nas okazał się bardzo trudnym, wyczerpującym emocjonalnie przeżyciem. W końcu wiele z nas zamknęła pewne rozdziały w swoim życiu już dawno, z nadzieją, że nie będzie trzeba do nich już nigdy wracać.

Wspólny projekt stał się okazją do tego, by w końcu spotkać się na żywo! Do tej pory większość z nas znała się tylko wirtualnie – dzieliły nas setki, a czasem nawet tysiące kilometrów. Pierwszy raz spotkałyśmy się wszystkie we wrześniu 2021 roku we Frankfurcie nad Menem podczas sesji okładkowej do naszej książki. Zwieńczeniem tej sesji jest okładka książki, na której widać nas wszystkie w Challenge’owych Koszulkach Mocy.

Kiedy książka była już prawie gotowa, zastanawiałyśmy się, jak najlepiej świętować jej wydanie. Po burzliwych dyskusjach wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że premiera tak wyjątkowej książki nie może odbyć się w przypadkowym miejscu. Dlatego też… Spotkałyśmy się wszystkie w Rzymie, aby wspólnie świętować. Korzystając z okazji, zwiedziłyśmy Wieczne Miasto. Każda z nas chłonęła atmosferę i cieszyła się obecnością tak wspaniałych kobiet wokół siebie.

Uroczysta premiera książki „Świat Kobiecej Mocy” odbyła się 22.10.2022 roku. Data ta zbiegła się z 5 urodzinami Kobiecego Challenge’u, miałam więc dwa powody do świętowania! Z tej okazji podarowałam każdej ze współautorek coś na pamiątkę tego spotkania oraz książkę z własnoręcznie napisaną, spersonalizowaną dedykacją. Do tej pory, kiedy myślę o tamtym dniu, jestem pełna emocji.

Dlaczego warto sięgnąć po Świat Kobiecej Mocy?

Największą wartością książki jest to, że została stworzona przez kobiety w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami… Dzięki temu każda Czytelniczka może utożsamić się z jedną lub wieloma bohaterkami. Piszemy o emigracji, życiowych błędach, toksycznych relacjach, przemocy, depresji, zdradach… A także o tym, jak pomimo wszystko odnalazłyśmy w sobie moc do tego, by zmienić swoje życie i zawalczyć o szczęście.

Świat Kobiecej Mocy to książka, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. To książka, dzięki której zrozumie, że ona także jest niezwykła i ma prawo do szczęścia! Nie są to biografie znanych, sławnych ludzi. Takich, o których myślimy, że mają wszystko i co oni wiedzą o życiu. W naszej książce bohaterkami są zwyczajne-niezwyczajne kobiety. Takie, które codziennie mijacie na ulicy, z którymi pracujecie, obok których mieszkacie. Każda z nich, a raczej każda z nas, może dowieść, że niemożliwe nie istnieje!

Scroll to Top